-

Servisní program Toyota Hybrid


 

Váš vůz značky Toyota je vybaven technologií Hybrid Synergy Drive®, která umí inteligentně kombinovat výkon benzinového a elektrického motoru. Díky tomu získáte výjimečně nízkou spotřebu paliva a zároveň klidnou a tichou jízdu.

Servisní program Toyota Hybrid

Hybrid Synergy Drive® je sofistikovaný systém, který nepřetržitě sleduje jízdní podmínky a zajištuje optimální výkon a odezvu vozu. Aby si tato vyspělá technologie Toyoty udržela svůj výkon po mnoho let, potřebuje péči vyškolených specialistů. Proto Toyota připravila Servisní program Toyota Hybrid. 

Servisní program Toyota Hybrid se skláda ze dvou částí: Kontrola hybridního systému a Prodloužená péče o hybridní baterii.

Kontrola hybridního systému

Nejlepším způsobem, jak zajistit systému Hybrid Synergy Drive® dlouhou životnost, je jeho pravidelná roční kontrola. Naši mechanici provedou jeho kompletní test, jehož součástí je: 

Krok 1. Diagnostický test hybridního systému. 
Krok 2. Kontrola stavu baterie. 
Krok 3. Kontrola izolace baterie. 
Krok 4. Kontrola chladícího systému. 

Výsledkem testu je přehledná písemná zpráva o celkovém stavu hybridního systému, ze které mechanik zjistí, zda je potřeba provést nějaký zásah k obnovení bezchybné funkčnosti systému a Vám vysvětlí všechny detaily. Tato kontrola je ideálním způsobem, jak získat přehled o stavu hybridního systému a tím dlouhodobě zachovat optimální výkon Vašeho vozu.

Prodloužená péče o hybridní baterii

Komponenty hybridního systému Vašeho vozu jsou kryty zárukou, která trvá 5 roků nebo do ujetí 100 000 km (podle toho, co nastane dříve). Nabízíme Vám Prodlouženou péči o hybridní baterii v délce 1 roku nebo do ujetí 15 000 km (podle toho, co nastane dříve), pokud Váš vůz úspěšně absolvuje Kontrolu hybridního systému. Tato péče může být pravidelně obnovována až do okamžiku, kdy od registrace vozidla uplyne 10 roků. Získáte tak mnoho let bezstarostné jízdy a budete mít jistotu, že Váš vůz funguje, jak má.

Svěřte svůj vůz Toyotě

Systém Hybrid Synergy Drive® vytvořila Toyota a pouze Toyota Vám může nabídnout zkušenosti i péči potřebnou k tomu, aby si Váš vůz zachoval výkon a spolehlivost.

>> Leták ke stažení
 TODAY TOMORROW TOYOTA