-

Nová Toyota Hilux


 

Legendární pick-up od svého uvedení na trh v roce 1968 zanechal stopu všude, kde se jen objevil. Nová Toyota Hilux představuje vrchol mezi pick-upy, což dokazuje svojí robustností vyplývající z přepracované konstrukce rámové karoserie, v kombinaci s novým markantním designem, velmi kvalitním interiérem a schopností utáhnout ještě těžší přívěs. Bez obav ji vystavte nástrahám náročného terénu nebo stresu každodenního života - nové Toyotě Hilux ničím nenaženete strach.

Mimořádně atraktivní design

Charakteristický design Toyota v té nejtroufalejší podobě, s mnoha přímočarými tvary a ostrými rohy, které ještě zdůrazňují promyšlenou robustnost.

Kvalita, trvanlivost, spolehlivost

Přepracovaná konstrukce rámové karoserie Toyoty Hilux zaručuje robustnost, zatímco odolnější a širší ochranné prvky na spodku vozu účinnějí zabraňují poškození důležitých komponent. Všechny komponenty Toyoty Hilux jsou vyrobeny tak, aby odolalý i těm nejnáročnějším podmínkam.

Komfortní zóna

Stylová a temperamentní silueta nového Hiluxu skryvá komfortní interiér s kvalitními materiály, pohodlná sedadla a palubní desku s velkou obrazovkou.

Pověstná houževnatost již od roku 1968

Legendární pick-up objel celý svět, zůčastnil se závodů v africké pouští, podrobil si vulkány, prozkoumal Amazonii a dorazil až na Severní pól. V roce 2015 se Hilux vyšplhal až na stupínky vítězů Dakarské rallye.

Ceník >>

 
TODAY TOMORROW TOYOTA