-

Novinky

26.09.2016 | Proč si vybrat YARIS

TOYOTA JE Č. 1 NA SVĚTĚ

VÍC NEŽ 10 000 000 AUTOMOBILŮ

Toyota je největší automobilovou značkou na světě. Rekordním obdobím byly roky 2014 a 2015, během nichž Toyota prodala po 10 milionech nových vozů.

9 000 000 HYBRIDNÍCH VOZŮ

Od uvedení modelu Prius se celosvětově prodalo na 9 milionů hybridních vozů Toyota.

7 080 PATENTŮ

Mezi roky 2010 a 2015 Toyota zaregistrovala více než 1400 patentů týkajících se pokrokových technologií autonomního řízení, resp. 5680 patentů v souvislosti s technologiemi vodíkových palivových článků.

SPOLEHLIVOST

Na základě výsledků nezávislého hodnocení TÜV Report, které zkoumá spolehlivost ojetých vozů, získala Toyota Yaris bezkonkurenční hodnocení mezi malými kompaktními vozy, neboť obsadila první místo ve všech věkových kategoriích.

Pořadí Značka Model Pořadí v žebříčku
1. Toyota Yaris 21.
2. VW Polo 24.
3. Ford Fiesta 63.
4. Škoda Fabia 70.
5. Opel Corsa 81.
6. Renault Clio 117.

MODERNÍ DESIGN

Nová Toyota Yaris zapůsobí na každého svojí pokrokovou interpretací designu vozů do města. Smělá silueta karoserie je patrná zejména při pohledu na vůz zpředu. Yaris vystupuje z davu především díky nové široké masce chladiče, světlometům se standardními světly denního svícení, čistým křivkám bočních oken a sdruženým koncovým svítilnám.

BEZPEČNOST A TECHNOLOGIE

Toyota Yaris nabízí celou řadu řešení zvyšujících bezpečnost a pohodlí, jako např. předkolizní bezpečnostní systém (PCS), upozornění na opuštění jízdního pruhu (LDA), automatická dálková světla (AHB), systém ABS s elektronickým rozdělováním brzdné síly (EBD) a soustavu Toyota Touch 2 se 7'' dotykovým displejem a možností vestavěné navigace.

  • (PCS) - Předkolizní bezpečnostní systém(PCS): Předkolizní bezpečnostní systém
  • (LDA) - Upozornění na opuštění jízdního pruhu(LDA): Upozornění na opuštění jízdního pruhu
  • (AHB) - Automatická dálková světla(AHB): Automatická dálková světla
  • (ABS) - Protiblokovací systém brzd(ABS): Protiblokovací systém brzd
  • (EBD) - Elektronická distribuce brzdné síly(EBD): Elektronická distribuce brzdné síly
  • Toyota Touch 2: s 7" dotykovou obrazovkou a navigací Go

TŘI RŮZNÉ TYPY POHONNÝCH ÚSTROJÍ

Toyota Yaris nabízí bezkonkurenční možnosti ve volbě pohonných ústrojí. Kromě dynamických a hospodárných benzínových a naftových motorů může být Yaris poháněn i revolučním hybridním ústrojím, které znamená tichou a velmi příjemnou jízdu.

HYBRIDNÍ POHON

Hybridní technologie nabízí bezkonkurenčně nízkou spotřebu paliva a mimořádné pohodlí díky použité převodovce E-CVT s plynule měnitelným převodem. Yaris tak umožňuje hospodárné přesuny po městě se spotřebou paliva pouhých 3,1 l/100 km. Hybridní pohon je kromě toho zárukou tiché jízdy a vysoké spolehlivosti, která je podepřena až desetiletou zárukou na akumulátor.

DOKONALÝ VŮZ DO MĚSTA

S délkou pod 4 metry, prostorným zavazadlovým prostorem o objemu 286 litrů a poloměrem otáčení pouhých 4,7 metru je Toyota Yaris dokonalým vozem do města. Další velkou výhodou je multifunkční 7st. převodovka Multidrive S, která spojuje praktičnost a pohodlí klasické automatické převodovky s hladší charakteristikou manuálních převodovek.

TŘÍLETÁ ZÁRUKA A ASISTENČNÍ SLUŽBA TOYOTA EUROCARE

Tříletá asistenční služba Toyota Eurocare je k dispozici ve 44 evropských zemích, a to 24 hodin denně. V případě poruchy vozidla se Toyota Eurocare postará o opravu a pokud je k servisu zapotřebí více než jeden den, zajistí návrat domů nebo poskytnutí náhradního vozidla.

VYSOKÁ ZŮSTATKOVÁ HODNOTA

Toyota vždy byla vnímána jako leader v otázkách spolehlivosti. Naše vozy si proto udržují vysokou zůstatkovou hodnotu i po mnoha letech provozu.

  • Yaris 1,33 Trend 6M/T - 58,6%
  • Fiesta 1.25 60kW Trend - 56,9%
  • Polo 1.2 TSI 66kW Comfortline BMT - 48,1%
  • Corsa 1.2 Drive! 5M/T - 47,9%

Prodejní hodnota Toyoty Yaris a konkurenčních vozů v segmentu 3letých vozidel s průběhem najetých 45 000 km. Zdroj: EuroTax FORECAST, Srpen 2016.

ATRAKTIVNÍ PODMÍNKY FINANCOVÁNÍ

Revoluční financování Toyota Garant. Programem Toyota Garant si můžete zajistit nízké měsíční splátky a zároveň vysokou budoucí hodnotu vašeho nového vozu Toyota. V okamžiku pořízení vaší nové Toyoty definujeme její budoucí hodnotu a zavážeme se minimálně za tuto částku vaše vozidlo vykoupit. Pochopitelně pouze pokud se tak rozhodnete.

Financování Toyota Garant

 

 TODAY TOMORROW TOYOTA